identyfikator dla psa

Marcel 3437

Pies

4 lata

mieszaniec

Łódź

Dodano: 2018-10-14 09:07

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Marcel to około 1,5-2 letni psiak. Waży około 10 kg. Powoli nauczył się ufać człowiekowi.

Na pewno zdecydowanie szybciej idzie mu to w stosunku do kobiet i dzieci. W domu raczej spokojny. Nie niszczy, nie broi. Wymaga wiele cierpliwości i pracy, żeby całkowicie zaufać.

Uwielbia kanapę, oczywiście blisko zaufanego człowieka.
Wiele przeszedł w swoim krótkim życiu, długo żył na ulicy, będąc kopanym i bitym, teraz szukamy domku, gdzie będzie członkiem rodziny a nie tylko psem.

Obowiązuje ankieta, wizyta przed i po adopcyjna oraz umowa.

Telefon kontaktowy 605 435 625 (jeśli nie odbieram proszę o sms, odpiszę)

Kontakt

605 435 625

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//