identyfikator dla psa

Maks 3441

Pies

11 lat

mieszaniec

Wrocław

Dodano: 2018-10-14 21:36

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Maks 9 lat temu, jako szczeniaczek znalazł dom. Teraz wrócił za schroniskowe kraty, ponieważ w domu pojawiło się dziecko, którego Maks nie akceptuje.

Psiak zupełnie nie radzi sobie w schronisku. Nie wchodzi do budy - kładzie się na betonie z pyszczkiem pod kratą. Chce wrócić do swojego domu...

Jest bardzo drobny, waży do 10 kg. To psiak na krótkich łapkach z nieco dłuższą sierścią i wiszącymi uszkami. Po wielu latach naszej działalności wiemy jak ciężko jest znaleźć dom 9 letniemu psu. Ale Maks naprawdę nie może zostać w schronisku, nie odnajdzie się tu.

Psiak zachowuje w mieszkaniu czystość, umie chodzić na smyczy. Mieszkał w domu 9 lat... wie co to kanapa....

Szukamy dla niego nowego, IDEALNEGO domu, bez dzieci. Bardzo prosimy o pomoc w znalezieniu mu takiego miejsca. Jeśli nie Państwo, może Wasi znajomi czy rodzina chce podarować dom psiakowi w potrzebie?

Maks przebywa w Przytulisku w Busku-Zdroju, ale z pewnością pomożemy w transporcie psiaka w dalsze rejony Polski.

Kontakt telefoniczny: od pn - pt w godzinach 16-21, w weekendy 10-20 pod numer 601 245 643


Kontakt

Kontakt telefoniczny: od pn - pt w godzinach 16-21, w weekendy 10-20 pod numer 601 245 643

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//