identyfikator dla psa

Frędzelek 3443

Pies

5 lat

mieszaniec

Warszawa

Dodano: 2018-10-14 21:40

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Frędzelek to około 3 letni psiak wielkości spaniela.

Jest energiczny, psoci, bawi się, uwielbia spacery. Jednak jest jeszcze w nim jakaś trauma z przeszłości. Ostrożnie podchodzi do obcych.

Nie nadaje się absolutnie na prezent dla dziecka! Nie będzie też odpowiednim towarzyszem osób starszych.

Najpewniej psiak będzie musiał nauczyć się zasad panujących w mieszkaniu, więc przyszły opiekun musi wykazać się wyrozumiałością i większą miłością do psa niż przedmiotów pozostawionych bez opieki. Psiak musi się również nauczyć załatwiać swoje potrzeby na zewnątrz. To mądra i młoda i psinka - z pewnością szybko się nauczy.

Warunkiem adopcji Frędzelka jest podpisanie umowy adopcyjnej w której nowy opiekun zobowiązuje się zapewnić mu godne życie.

Psiaki wydajemy jedynie do domu/mieszkania - nigdy do budy czy na łańcuch.


Kontakt

Kontakt telefoniczny: od pn - pt w godzinach 16-21, w weekendy 10-20 pod numer 601 245 643

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//