identyfikator dla psa

Simon 3445

Pies

7 lat

mieszaniec

Ropczyce

Dodano: 2018-12-16 16:52

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Simon jest dużym psem. Ma ok. 5 lat. Jest wysoki, niezbyt tęgi, choć też nie chudy. Ma długą sierść, trochę w typie teriera. Mimo dużej postury jest psem dość łagodnym. Nie wykazuje agresji w stosunku do ludzi, czasami zdarza się mu troszkę przeganiać inne psiaki, szczególnie te mniejsze. Jego wygląd na pewno pozwoliłby mu być psem stróżującym. Przypilnuje otoczenia Państwa domu, ale też będzie świetnym towarzyszem długich spacerów. Ma predyspozycje do naprawdę długiego biegania. Marzymy dla niego o domu z dużym ogrodem a najlepiej lasem z tyłu domu, oraz właścicielami, którzy uwielbiają aktywne życie. Spokojnie zachowuje się również w stosunku do dzieci. Zapraszamy.

Kontakt

Dominik - 605 888 266 Biuro - 605 888 248

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//