identyfikator dla psa

Dingo 3465

Pies

9 lat

mieszaniec

Kraków

Dodano: 2018-10-16 09:53

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Droga przez górską miejscowość Zabrzeż jest wąska, kreta i stroma.Może, dlatego wielu właścicieli uważa, że to najlepsze miejsce a wyrzucić z auta niechcianego psa. Potem tylko noga na gaz i zwyrodnialec znika szybko za na najbliższym zakrętem i górką.
Tak wyrzucony został 7 lat temu 6-cio miesięczny szczeniak Dingo. Cztery lata później Dingo znalazł błąkającą i porzuconą na drodze 4 miesięczną Tinę.
Oba pieski przygarnął człowiek szlachetny i wielkiego serca Maciek.
Przez 7 lat zimą w mieście, a latem w domu w Zabrzeży, Dingo i Tina tworzyły z panem samotnym emerytem panem Maćkiem szczęśliwą rodzinę.Zadbane, zaszczepione dobrze odżywione, pomimo skromnej renty, miłością i oddaniem dziękowały Maćkowi za uratowanie życia.

Też tylko one były z panem Maćkiem, kiedy nagły zawał serca zakończył w lipcu jego życie.
Dingo i Tina wyły i płakały, kiedy pana zabierano z domu na zawsze. Płaczą do dziś w małym kojcu w przytulisku w Łącku. Samotne, uwięzione tęskniące. Tina ma już zapewniony dobry dom, Dingo zostanie sam, dlatego BARDZO PILNIE szukamy dla niego własnego miejsca.

Psiaki są zadbane fizycznie i zaopiekowane, jednak mieszkają za kratami, a to co znały przez całe życie to był dom. Tęsknią, są smutne.

Dingo jest łagodnym, kochanym psem, lubiącym ludzi i inne zwierzęta. Jest spokojny, nie generuje problemów. Idzie zima - zima w budzie dla psa domowego to bardzo zła prognoza.
Bardzo prosimy o dom dla tego kochanego psiaka. Pokryjemy koszty kastracji. Pomożemy w transporcie.
Dingo przebywa w przytulisku gminnym w Łącku ( woj. małopolskie).

Kontakt

Kontakt ws. adopcji: Pani Maria 606 291 547

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//