identyfikator dla psa

Johnny 3485

Pies

5 lat

mieszaniec

Poznań

Dodano: 2018-10-18 11:14

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Johnny to żywa iskiereczka, wszędzie go pełno, kocha świat i świat kocha jego. Chociaż nie do końca. Mały jest bezdomny.
Szukamy intensywnie domu, gdzie to psie dziecko ( ma max rok ), nie będzie się nudzić.
Johnny uwielbia ruch, zabawę, wszelkie formy aktywności.
Jeśli lubisz to co Johnny, serce Ci mocniej bije, kiedy widzisz jego zdjęcia i na dodatek jesteś odpowiedzialnym człowiekiem, to prosimy: daj mu dom.
Zabawa gwarantowana.
Johnny jest grzeczny, nie niszczy w domu, bardzo lgnie do człowieka, jest zrównoważony i sympatyczny. Zdarzają mu się wpadki typu: sikanie i kupa, ale wiadomo : jak się wychodzi na spacer, to jest tyle atrakcji, zapachów, rowerów, samochodów… że trudno się skupić na tak przyziemnych sprawach . Lepiej na nie poszczekać, a swoje zrobić w domu. Wpadki z brakiem zachowania czystości zdarzają się rzadko, ale się zdarzają.
Johnny jest wykastrowany, na bieżąco szczepiony, odrobaczany i zabezpieczany przed pchłami/kleszczami.

Kontakt

Kontakt w sprawie adopcji: 669-416-361

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//