identyfikator dla psa

Rudzik 3486

Pies

5 lat

mieszaniec

Warszawa

Dodano: 2018-10-18 12:10

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Rudzik to młody (wiek ok. 3 lata), nieduży (ok. 20 kg) bardzo łagodny i miły piesek. Ma nosek obtarty o kraty, przez które cały czas wypatruje człowieka, za którym bardzo tęskni

Przebywa w gminnej przechowalni w Kozienicach (woj. mazowieckie). Jeśli nie znajdzie domu zostanie wywieziony do schroniska

Rudzik jest wykastrowany, zaszczepiony przeciwko wściekliźnie i zaczipowany. Bardzo prosimy o pomoc w znalezieniu ciepłego i kochającego domu dla Rudzika!

Kontakt z wolontariuszkami: Jola 605608220, Monika 517191276

Adopcja poprzedzona zostanie wizytą przed adopcyjną i podpisaniem umowy adopcyjnej

Kontakt

Jola 605608220, Monika 517191276

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//