identyfikator dla psa

Figa 3487

Suka

6 lat

mieszaniec

Warszawa

Dodano: 2018-10-18 16:11

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka


Figa ma około 4-6 lat.
Jest niewielka, wysokość do łydki, rezolutna, pogodna - dusza towarzystwa!
Bardzo ufna do człowieka, każdego pokocha równie mocno.
Sunia została oddana z wiejskiego boksu, będzie potrzebowała wyrozumiałości kiedy wprowadzi się do domu. Może mieć początkowo problemy z utrzymaniem czystości ale to bardzo szybko można z psiakiem wypracować!
Bardzo zależy nam, żeby przed zimą znalazła dom w którym będzie członkiem rodziny. Naprawdę zasługuje na ciepłe miękkości! Nie nadaje się na zabawkę dla dzieci. Nie zostanie oddana na podwórko. Adopcja tylko do domu!

tel od pon do pt od 16 do 21
sob i niedz od 10 do 21
601 245 643

Sunia przebywa w schronisku w Busku-Zdroju, obowiązuje procedura adopcyjna/umowa.

Suczka zostanie oddana po zabiegu sterylizacji.


Kontakt

tel od pon do pt od 16 do 21 sob i niedz od 10 do 21 601 245 643

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//