identyfikator dla psa

Rufi 3505

Pies

4 lata

mieszaniec

Oświęcim

Dodano: 2018-10-19 20:42

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Postawny, przepiękny, młody pies o silnym charakterze. Potrzebuje stabilnego opiekuna, który poświęci mu trochę czasu i uwagi. Ogólnie piesek jest łagodny, przyjazny absolutnie nie wykazuje agresji w stosunku do ludzi. Niestety nie nadaje się do domu z innymi zwierzętami. Jest silny, powoli zaczyna chodzić ładnie na luźnej smyczy, choć zdarzają się z tym jeszcze małe problemy. Psiurek ma duże serducho, ale też duży potencjał, nie jest typem kanapowca, tylko wulkanem energii, którego wszędzie pełno.
Poszukujemy odpowiedzialnego opiekuna, który zapewni psu miłość, bezpieczeństwo i zechcę z nim przede wszystkim trochę popracować.
płeć: samiec
wiek: ur.ok. 01.2017r.
odrobaczenie: tak
szczepienia: tak
kastracja/sterylizacja: wkrótce
chipowanie: tak
waga: około 23 kg
tel:579-634-187
W razie gdybyśmy nie mogli odebrać tel. prosimy o sms ” Adopcja Rufi ” i oddzwonimy w wolnej chwili.

Kontakt

Ada 579-634-187

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//