identyfikator dla psa

Faber 3506

Pies

12 lat

mieszaniec

Oświęcim

Dodano: 2018-10-19 20:51

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Trzy myśli bezdomnego psa – DOM, RODZINA, MIŁOŚĆ… Nie, to niemożliwe żeby mieć to wszystko… Niektórzy są skazani na wieczny pobyt w schronisku, na śmierć w tym miejscu… A to tylko dla tego, że nie są już młodzi, nie mają tyle siły co kiedyś… Ktoś wyrzucił je bo pyszczek zaczął siwieć… Jednak mimo że niektóre z nich nie są już najmłodszymi psami, zasługują na dom tak samo jak reszta.

Faber to jeden z tych psów, to właśnie on skazany jest na spędzenie większości życia w schronisku… Bo jest czarny, bo jest za duży, bo nie ufa każdemu, bo po prostu jest… STARY
Faberek czeka na dom już bardzo długo, jaki ma charakter? Jest pełnym miłości psiakiem, który lubi spacerować i się głaskać. Nie przepada ze wyczesywaniem, drapaniem czy ciągnięciem. ? Poza tym Faber utrzymuje czystość, kocha długie spacerki, nie potrzebuje dużo głasków i to trzeba uszanować. Jest bardzo grzecznym ułożony pieskiem. Ze względu na jego charakter szuka domu najlepiej bez malutkich dzieci, które mogłyby go pociągnąć za sierść czego nie lubi i reaguje nerwowo.

Zachęcamy również do wirtualnej adopcji Fabera ❤️

płeć: samiec
wiek: ur. ok 01.2009
odrobaczenie: tak
szczepienia: tak
kastracja/sterylizacja: tak
chipowanie: tak
waga: około 25 kg
tel: 579-634-187
W razie gdybyśmy nie mogli odebrać tel. prosimy o sms ” Adopcja Faber” i oddzwonimy w wolnej chwili

Kontakt

Ada 579-634-187

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//