identyfikator dla psa

Lola 3534

Suka

2 lata

mieszaniec

Puławy

Dodano: 2018-10-24 09:27

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Niesamowicie piękna i mądra, maleńka, przeurocza Lola, bezdomna, czeka na swój ukochany dom, spokojny, troskliwy, który nigdy nie zawiedzie. Lola ma dopiero ok. 2,5-miesiąca, będzie drobniutka jak dorośnie. Uwielbia inne psy i kocha człowieka.

Lola nie miała łatwego startu. Bytowała z dziką mamą w polach. Zabrana przez nas w ostatniej chwili. Warunki w jakich żyła nie pozwoliłyby jej przeżyć. Ale teraz już jej dobrze. Lolunia przebywa w domu tymczasowym w Puławach (woj. lubelskie), Może ktoś zechciałby przygarnąć takie cudeńko, mega rozczulające, tulące się z całych sił do człowieka.

Kontakt w sprawie adopcji pieska wyłącznie telefoniczny : Edyta 791219777, Jola 605608220

Kontakt

Edyta 791219777, Jola 605608220

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//