identyfikator dla psa

Fela i Florek 3535

Pies

9 lat

mieszaniec

Kraków

Dodano: 2018-10-24 09:58

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Fela i Florek - psie sieroty. Od czerwca, od śmierci ich ukochanej opiekunki samotne na opuszczonej posesji . Za chwilę będą musiały opuścić to miejsce. Działka będzie sprzedana. Pilnie szukamy domu dla nich, nowego, kochającego opiekuna! Bardzo tęsknią za towarzystwem człowieka

Psiaki są otwarte, przyjazne również dla osób, których nie znają., chcą się przytulać, zachęcają do zabawy. Oboje mniej więcej tych samych gabarytów i wagi, ok. 20 kg, na krótkich łapkach. Fela w typie husky, wiek 7 lat. Florek wiek 8 lat. Fela wysterylizowana, Florek wykastrowany. Psy są ze sobą bardzo związane, razem od 7 lat.

Kontakt w sprawie adopcji piesków wyłącznie telefoniczny : Jola 605608220, Basia 604050802

Kontakt

Jola 605608220, Basia 604050802

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//