identyfikator dla psa

Irysek 3536

Pies

3 lata

mieszaniec

Warszawa

Dodano: 2018-10-24 10:41

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

IRYSEK piękny tylko nieśmiały i wystraszony pies ze wspaniałą dłuższą sierścią . Będzie wykastrowany i zaszczepiony . Jest młody około roczny , waż 15 kg.

W warunkach domowych na pewno szybko osiągnie równowagę i spokój , będzie wspaniałym towarzyszem dla całej rodziny .
Jeśli nie znajdzie domu wyjedzie do schronu

Tam taki nieśmiały piesek zginie wśród innych psów .
Piesek przebywa w gminnej przechowalni w Kozienicach ( województwo mazowieckie )

Warunkiem adopcji jest przeprowadzenie wizyty przed adopcyjnej oraz podpisanie umowy adopcyjnej.

Kontakt w sprawie adopcji pieska wyłącznie telefoniczny : 517191276, 605608220

Kontakt

517191276, 605608220

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//