identyfikator dla psa

Chudy 3565

Pies

2 lata

mieszaniec

Mełgiew

Dodano: 2018-10-25 23:35

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Chudy - kto będzie szybszy, człowiek czy Bóg? Kto będzie szybszy, Człowiek o złotym sercu czy Bóg... kto przyjdzie pierwszy i zabierze niewidomego psa. Chudy... Ok. 10 letni pies wielkości spaniela. Trafił do schroniska z Fajsławic. Był zagłodzony. Bardzo łagodny i spokojny. Wobec obcych zachowuje pewien dystans. Dogaduje się z innymi psami. Ładnie jeździ samochodem. SZUKAMY DLA NIEGO ŚWIADOMEGO DOMU!!! Okazało się, że Chudy ma cukrzycę. Spędził prawie tydzień w lecznicy, wykonano mu wszystkie badania i ustawiono dawki insuliny. Codziennie będzie miał mierzony poziom cukru i podawany zastrzyk z insuliny. Koszt opakowania insuliny, to około 60 zł. Ponadto Chudy musi być na diecie cukrzycowej. Niestety przez cukrzycę stracił wzrok :( Schronisko w Krzesimowie jest w stanie likwidacji. Jeśli pieski nie znajda domów, trafią do schronisk m.in. w Radysach. Prosimy o dom dla Chudego! Bardzo prosimy telefonować przed przyjazdem do schroniska.

Kontakt

Schronisko w Krzesimowie Krzesimów Gajówka 237 21-007 Mełgiew 691 522 924 wolontariuszka 501 386 443 adopcje@krzesimow-schronisko.pl https://www.facebook.com/krzesimow.schronisko/ http://labradory.info/viewtopic.php?p=1089704

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//