identyfikator dla psa

Anastazja 3590

Suka

4 lata

mieszaniec

Poznań

Dodano: 2018-10-27 16:23

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Anastazja to sunia o niezwykłym charakterze, tak kocha ludzi, że dzielnie stara się przezwyciężyć ogromny przed nimi strach.
Wewnętrzną walkę wygrywa miłość i wielkie pragnienie bycia blisko opiekunów.

Uwielbia głaskanie, masaże, jak tylko może obdarowuje ludzi buziakami. Szukamy dla niej kochającego domu na zawsze. Ludzi o wrażliwych i delikatnych sercach, którzy nauczą ją życia.
Domu, gdzie będzie członkiem rodziny a nie tylko psem.

Anastazja ma około 2 lata, waży około 15 kg, jest średnim pieskiem.
Odrobaczona, wysterylizowana, zaszczepiona, zaczipowana.

Obowiązuje ankieta, wizyta przed i po adopcyjna oraz umowa.

Telefon kontaktowy 605 435 625 (jeśli nie odbieram proszę o sms, odpiszę)

Pod tym linkiem znajdą Państwo filmik z pieskiem : https://www.facebook.com/beata.wargula/videos/pcb.2155092941190097/2155084464524278/?type3&theater

Kontakt

605 435 625

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//