Lusia 3592

Suka

1 rok 3 miesiące

mieszaniec

Poznań

Dodano: 2018-10-28 07:52

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

LUSIA to cudowna sunia, jeszcze psie dziecko. Ma około 4-5 miesięcy. Na smyczy umie chodzić, w parku aportuje piłkę. Uwielbia dzieci i zabawy z nimi Jest wspaniałym radosnym psiakiem. Została porzucona, błąkała się aż została zauważona i zabrana do domu tymczasowego gdzie czeka na swój wymarzony domek. Szukamy dla niej cudownego domku, gdzie będzie członkiem rodziny a nie tylko psem. Jest zaszczepiona, odrobaczona, zaczipowana. Obowiązuje ankieta przed adopcyjna, wizyta przed i po adopcyjna oraz umowa. W umowie będzie zawarty punkt o sterylizacji suni. Telefon kontaktowy 605 435 625 jeśli nie odbieram proszę napisać sms odpisze.

Kontakt

605 435 625

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

//