identyfikator dla psa

Hudini 3594

Pies

2 lata

mieszaniec

Kazimierz Dolny

Dodano: 2018-10-28 10:50

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Wesoły szczeniak kundelek (15 tyg) ze wsi szuka kochającej i odpowiedzialnej rodziny.

Hudini jest żywiołowy, emocjonalny i ciekawy świata! Bardzo lubi spędzać czas z ludźmi oraz innymi zwierzętami. Lubi się bawić i ganiać za piłeczką. Nie lubi długo siedzieć w jednym miejscu :) Czasami bywa tchórzliwy i zakręcony. Do tej pory był chowany na podwórku, od tygodnia mieszka z nami w domu.

Mama pieska to szczupła suczka średniej wielkości w typie Golden Retrivera tylko mniejsza. Umaszczenie białe. Bardzo pogodna, wesoła i pacyfistyczna.

Obecnie piesek rezyduje w Kazimierzu Dolnym. Można przyjechać i się z nimi zobaczyć.

Jeśli nie masz samochodu - szczeniaczek może przyjechać do Ciebie, bo mają swój własny samochód z kierowcą :]
Dzwoń, pisz - na pewno się dogadamy.

Szczeniak szczepiony i odrobaczany, książeczka zdrowia.

Kontakt

601 354 098 aga.stupka@gmail.com

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//