identyfikator dla psa

Groot 3602

Pies

2 lata

mieszaniec

Warszawa

Dodano: 2018-10-29 19:00

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Młodziutki, bo zaledwie 9-miesięczny psi dzieciak. Los obdarzył go nietypową urodą niedużego wilczka – jest smukły, długołapy, wielkouchy, po prostu cudny! Ale przecież wygląd to tylko część jego uroku. Charakter też ma nasz Groot do zakochania. Jest bardzo energiczny, rozbrykany, uwielbia się bawić. Po niezbyt wesołych pierwszych miesiącach życia dopiero odkrywa uroki bycia szczeniakiem i może się wydawać odrobinę dziecinny, ale bacznie obserwuje człowieka i grzecznie reaguje na komendy. Uwielbia czułości, przytulanie i głaskanie oraz nocne spanie w łóżku razem z człowiekiem :)
Ma wspaniały stosunek do innych psów, zachęca je wesoło do zabawy, ale schodzi im z drogi, jeśli nie wykazują nim zainteresowania. Chętnie zamieszka z innym młodym, stabilnym psem lub suczką. Nie znamy jego stosunku do kotów.
Groot jest psem dla osoby aktywnej, ceniącej sobie spędzanie czasu na świeżym powietrzu i pracę z psem. Będzie się świetnie czuł w domu z ogródkiem, ale i w bloku powinien się odnaleźć.
Jest w trakcie treningu czystości i nauki zostawania samemu w domu.
Piesek trafił do nas chory, niemal bez sierści. Wyzdrowiał, teraz pięknieje z dnia na dzień i z entuzjazmem czeka na własny dom i człowieka.

Mieszka w domu tymczasowym w Warszawie.

Obowiązują procedury adopcyjne (ankieta i umowa z zapisem o obowiązkowej kastracji po osiągnięciu przez psa odpowiedniego wieku)
Telefon fundacyjny odbierany jest od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17. W pozostałe dni i godziny prosimy o kontakt mailowy.

Kontakt

e-mail: zwierzecapolana@gmail.com tel: 724425008

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//