identyfikator dla psa

Niewidomy 3616

Pies

10 lat

mieszaniec

Radom

Dodano: 2018-10-31 11:24

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Błagam o pomoc w znalezieniu DOMU. Nie ma dnia, by z Jego oczu nie płynęły łzy. Ile w życiu wycierpiał wie tylko ON.. Niewidomy, pobity leżał w lesie...Ile to trwało?? Nie wiemy.. Czy Ktoś z Państwa pomoże Go uratować? Ogromnie cierpi w schronisku! Tak bardzo chce być kochany.. Kiedy wtuli się w człowieka za nic nie chce puścić.. Waga ok 25 kilo. Wysokość za kolano. Przebywa w Radomiu (woj.mazowieckie)

Kontakt

KASIA 507 237 447

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//