identyfikator dla psa

Portos 3647

Pies

3 lata

mieszaniec

Kraków

Dodano: 2018-11-04 18:31

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Portos uroczy pechowiec.

Portos ma około roku. Dzieciństwo spędził na ulicy razem z rodzeństwem. Kiedy dwa ze szczeniąt zostały przez kogoś pobite zgłoszono je do schroniska. Stamtąd trafiły do domu tymczasowego , a potem stałego.

Portos nie miał jednak szczęścia bo wrócił z adopcji.
Znowu czeka na kochający dom.

Jest psiakiem wysokim ale szczupłej budowy. Docelowo będzie ważył ok 30 kg.

Portos lubi inne psy, więc mógłby zamieszkać z kolegą lub koleżanką. Bez problemu dogaduje się z kotami, nawet z królikami nie ma problemu.

W stosunku ludzi uległy, czasem nawet wystraszony.
Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej.

Kontakt w sprawie adopcji pieska wyłącznie telefoniczny : 509260604 proszę dzwonić po godzinie 20

Kontakt

509260604 proszę dzwonić po godzinie 20

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//