identyfikator dla psa

Gapek 3654

Pies

8 lat

mieszaniec

Sosnowiec

Dodano: 2018-11-05 10:51

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Witaj, dziękuję że czytasz mój opis, wiele to dla mnie znaczy bo może dzięki temu w końcu uda mi się znaleźć kochający domek o którym marzę przez całe swoje pieskie życie.
Pozornie niczym się nie wyróżniam, jestem średniej wielkości psem o czarnym umaszczeniu. Może na początku nie zrobię na tobie wrażenia ale daj mi trochę czasu a obiecuje że cię do siebie przekonam. Jestem bardzo spokojny i opanowany, na spacerach nie ciągnę na smyczy(zdarza mi się to jedynie po wyjściu ze schroniskowego boksu). Lubię obecność człowieka ale nie będę ci się narzucał...wolę poczekać aż sam/sama podejdziesz mnie pogłaskać. Mówią że jestem bardzo pojętny i podatny na tresurę, dla smaczków jestem w stanie zrobić wszystko. Na wybiegu lubuję się w bieganiu za piłką i patykami, przychodzę na zawołanie i potrafię komendy:siad,łapa i piątka(ciągle uczę się nowych, obecnie pracujemy nad obrotem i 'leżeć'). Nie chcę się chwalić ale muszę wspomnieć że bardzo dobrze dogaduje się z innymi psami, jestem raczej bezkonfliktowy. Mam 6 lat i jestem idealnym kompanem na te krótkie jak i te długie spacery.
Jeśli nadal cię nie przekonałem to spróbuj poznać mnie bliżej, umów się na spacer zapoznawczy i spędźmy razem czas-nie pożałujesz!
Spędziłem w schronisku już wiele długich miesięcy jednak nadal nie tracę nadziei że mój los się w końcu odmieni. Może czekam właśnie na ciebie?
Przebywam w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Sosnowcu.
Warunkiem adopcji jest zgoda na przeprowadzenie wizyty przed i po adopcyjnej, podpisanie umowy adopcyjnej oraz uiszczenie opłaty schroniskowej. Aby adoptować psa należy mieć ze sobą smycz i obrożę.
Więcej o mnie: https://www.schronisko.sosnowiec.pl/index.php?id100&p7276

Kontakt

tel;500022909 email:AGGKL@wp.pl

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//