identyfikator dla psa

Blacky 3662

Pies

3 lata

mieszaniec

Warszawa

Dodano: 2018-11-06 17:32

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Blacky Czarny jak noc, piękny pies w typie labradora, pies nieoczywisty, z ogromnym sercem i zagmatwaną psychiką. Przyjaźń z nim to jedno z najintensywniejszych przeżyć jakich można doświadczyć dzieląc czas i przestrzeń z inną istotą. Jest barwna, jest intensywna, jest galopująca i nie zwalnia tempa. Radość i pełnia doznań którą Blacky oferuje jest nie do opisania, nie do przecenienia i nie do przerobienia. Jest psem wymagającym pracy, uwagi i odrobiny doświadczenia, jednak przede wszystkim – wymaga opanowania, w pewnym sensie oddania i zaangażowania ze strony swojego opiekuna. Nie daje serca na dłoni, nie kocha od pierwszego wejrzenia, ale po zbudowaniu nici porozumienia zaczyna oferować swoją silną osobowość w całości i bez wyjątków – nieopisana radość ze strony psa kiedy przychodzimy do schroniska rano, jego niesamowite zaangażowanie w każda minutę spaceru, okazuje jak bardzo docenia każdy okruch poświęconej mu uwagi. Blacky z początku niepewny usiłuje się bronić, z czasem staje się przyjacielem nieodstępującym opiekuna na krok. Staje się oddanym towarzyszem na dobre i na złe, który jedyne czego potrzebuje do szczęścia to poklepanie po plecach od czasu do czasu, poczuć oparcie w łydce kiedy podbiega i siada przy człowieku, mieć świadomość, że tak, idziemy tam razem. Niedługo skończy się drugi rok spędzony w schronisku. Drugi zmarnowany rok, z życia wspaniałego psa, silnego, zdolnego i inteligentnego towarzysza, cierpiącego samotność 6 dni w tygodniu, czekając na dzień kiedy ktoś przyjdzie i weźmie go na spacer. Adopcję prowadzi Michał 509-837-198 , Dorota 507-415-468

Kontakt

Adopcję prowadzi Michał 509-837-198 , Dorota 507-415-468

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//