identyfikator dla psa

Draco 3678

Pies

2 lata

mieszaniec

Poznań

Dodano: 2018-11-09 15:25

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Draco to mały i wesoły około 3-miesięczny szczeniak.
Będzie raczej małym pieskiem. Wazy około 5 kg.

Uwielbia kontakt z człowiekiem, wchodzi na kolana i całuje. Na spacerach grzecznie podąża za swoim przewodnikiem, ale kiedy przychodzi czas powrotu do domu, najchętniej by się gdzieś schował, żeby jeszcze móc pobiegać po dworze.

Lubi bawić się z innymi psami, a nawet z kotami. W domu bardzo grzeczny, nie niszczy, nie hałasuje.

Szukamy domku, gdzie będzie dorastać w miłości, gdzie nie tylko będzie psem a członkiem rodziny.

Obowiązuje ankieta, wizyta przed i po adopcyjna oraz umowa.

Telefon kontaktowy 605 435 625 (jeśli nie odbieram proszę o sms, odpiszę)

Kontakt

605 435 625

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//