identyfikator dla psa

Deresz 3682

Pies

11 lat

mieszaniec

Olsztyn

Dodano: 2018-11-09 18:35

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Spójrz tylko w piękne ciemne oczy Deresza. Widać w nich wierność i oddanie, jakimi darzy człowieka. Deresz to wspaniały ponad 10-letni pies, który w schronisku spędził większość życia. Pomimo tego Deresz nie załamał się. Wręcz przeciwnie! Wciąż ma nadzieję, że spotka człowieka, który da mu szansę na lepsze życie. Deresz nie daje po sobie poznać, że jest już seniorem.Jest zawsze pełen energii i bardzo energicznie wybiega ze schroniskowego boksu.Mimo to, ten spory pies świetnie daje się kontrolować na spacerze. Jest posłuszny i daje się prowadzić. Często odwraca się szukając wzroku opiekuna, choć wokół tyle ciekawych zapachów i dźwięków. Deresz jest łagodny wobec ludzi, z psami dogaduje się różnie, niektóre akceptuje przy bliższym poznaniu. Od kilku lat mieszka w jednym boksie z drugim psem. Jeżeli chcesz dać dom temu wspaniałemu, łagodnemu zwierzakowi, zapytaj o Deresza(nr rejestru 17/2018) w: Schronisku dla Zwierząt w Olsztynie ul. Turystyczna 2 10-369 Olsztyn Tel. 89 526 82 15 e-mail: biuro@schronisko.olsztyn.pl

Kontakt

Schronisko dla Zwierząt w Olsztynie ul. Turystyczna 2 10-369 Olsztyn Tel. 89 526 82 15 e-mail: biuro@schronisko.olsztyn.pl

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//