identyfikator dla psa

Reks 3683

Pies

12 lat

mieszaniec

Olsztyn

Dodano: 2018-11-09 19:55

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

30 kilo radości, serce pełne odwagi, szczypta uporu i kilka funtów kłaków. Połączyć i dobrze zamieszać…

Rezultatem takiego przepisu z pewnością jest Reksio, wesoły, kudłaty, ok. 10 letni psi seniorek o numerze rejestru 16/2018.

Reks jest po prostu wulkanem energii! W ogóle nie widać po nim wieku. Na spacerach uwielbia dokazywać, kąpać się w rzece i bawić patykami, a nawet kamieniami! Czasami trudno poradzić sobie z jego energią.
Może czasem brak mu dobrych manier, ale ma za to serce ze złota!

Reks uwielbia ludzi. Dobrze sprawdzi się jako pies rodzinny. Z pewnością przy cierpliwym i konsekwentnym prowadzeniu nabierze ogłady!
Reksio prawidłowo dogaduje się z innymi psami. Świetnie poradzi sobie w rodzinie ze starszymi dziećmi.

Więcej informacji uzyskasz o możliwości adopcji Reksa uzyskasz w:

Schronisku Dla Zwierząt w Olsztynie
ul. Turystyczna 2
10-369 Olsztyn
Tel. 89 526 82 15
e-mail: biuro@schronisko.olsztyn.pl

Kontakt

Schronisko Dla Zwierząt w Olsztynie ul. Turystyczna 2 10-369 Olsztyn Tel. 89 526 82 15 e-mail: biuro@schronisko.olsztyn.pl

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//