identyfikator dla psa

Lusi 3686

Suka

3 lata

mieszaniec

Bydgoszcz

Dodano: 2018-11-10 07:41

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

LUSI to 9 miesięczna panienka, trochę szalona, wesoła, pełna życia i uwielbienia dla ludzi. Zapowiada się na świetnego sportowca, w psich sportach typu agility będzie się na pewno realizować.

Uwielbia się przytulać, bawić, biegać z innymi pieskami. Wspaniale nadaje się dla rodziny z dziećmi. W tej chwili uczy się dobrych manier w DT Psiaszkocja.

Przed adopcja będzie wysterylizowana i zaczipowana.
Jest odrobaczona i zaszczepiona.

Szukamy domku pełnego miłości, gdzie będzie członkiem rodziny a nie tylko psem.

Obowiązuje ankieta i wizyta przed i po adopcyjna oraz umowa.

Telefon kontaktowy 605 435 625 (jeśli nie odbieram proszę o SMS odpisze)

Kontakt

605 435 625

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//