identyfikator dla psa

Monti 3687

Pies

5 lat

mieszaniec

Bydgoszcz

Dodano: 2018-11-10 08:21

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Monti to cudowny i kochany psiak w typie jamnika. Ma około 2,5 roku, waży do 10 kg. Szuka rodziny, która da mu, to czego najbardziej na świecie pragnie: dobrej opieki, MIŁOŚCI, ciepła i bliskości człowieka.

Montiego koniecznie trzeba przytulać, głaskać, leżeć z nim na kanapie podczas oglądania ulubionych filmów, troszkę pospacerować dla relaksu, no i dobrze go odżywiać, bo biedak zaznał w życiu głodu, jest jeszcze bardzo chudy... Uwielbia towarzystwo dorosłych i dzieci, a także innych psich kumpli.

Ten wspaniały piesio jest odrobaczony, zaszczepiony, przed adopcja zostanie wykastrowany i zaczipowany.

Szukamy domu pełnego miłości i ciepła, gdzie będzie członkiem rodziny a nie tylko psem.

Obowiązuje ankieta, wizyta przed i po adopcyjna oraz umowa.

Telefon kontaktowy 605 435 625 (jeśli nie odbieram proszę o SMS odpisze)

Pod tym linkiem znajdą Państwo filmik z pieskiem : https://www.facebook.com/beata.wargula/videos/pcb.2178107492221975/2178106695555388/?type3&theater

Kontakt

605 435 625

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//