identyfikator dla psa

Harry 3691

Pies

5 lat

mieszaniec

Warszawa

Dodano: 2018-11-10 18:26

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Harry aktualnie przebywa w hotelu dla psów w Warszawie. Nie radził sobie w schronisku, był bardzo wystraszony. Widać, że nie ufa ludziom - boi się podejść. Ze smaczkami daje się pogłaskać bez uciekania. Skoro w parę sekund da się go choć trochę przekonać do człowieka to wystarczy chcieć, żeby może właśnie Tobie zaufał i pokochał.

Harry ma około 3 lat i dosięga przed kolano - generalnie jest małym psiakiem.

Kontakt

tel: 574186683

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//