identyfikator dla psa

Yogi 3700

Pies

9 lat

mieszaniec

Warszawa

Dodano: 2018-11-12 21:04

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Pojawił się nagle przed przeszło trzema laty na pewnej wsi. Zagubiony, głodny, uciekający przed bandą wieśniakow goniących go z widłami i kijami, bo a nuż złapie im kurę? Nikt go nie szukał, może został przywieziony i tu porzucony? Schronił się na podwórku pewnej kobiety, która miała już jednak 9 psów i nie mogła go zatrzymać. Dzięki szybko zebranym deklaracjom na hotel, został zawieziony do hotelu dla psów. Pomimo, że psiak jest młody, ładny, zdrowy, nikt się nim nie zainteresował. I tak po 3 latach pobytu w hotelu, znalazł się w domu tymczasowym u Pani Marzena Wlekła, lecz szuka domu stałego, swojej pani/pana, z którymi mógłby wychodzić na spacery, kocha spacery, kocha ruch.
Yogi kocha ludzi - dzieci i dorosłych, pięknie chodzi na spacerach, nawet bez smyczy.
Psiak bardzo potrzebuje swojego pana, zainteresowania, spacerow, czułosci, głaskania, jednym słowem potrzebuje miłości. Uwielbia wycieczki do lasu, jest bardzo posłuszny, nie odchodzi od nogi. Lubi wycieczki rowerowe, umie biec przy rowerze.
Może zamieszkać nawet w domu, jeżeli mu się zapewni dostateczną ilość ruchu, spacerów. Może też zamieszkać na podwórku posiadając odpowiednie schronienie, z możliwością wchodzenia do domu.
Jest normalnym, zrównoważonym psem, ale jest zazdrosny o inne psy, nie toleruje również kotów, nie miał z nimi bezpośredniej styczności, lecz szczeka mocno, gdy zobaczy kota. Dlatego musi być jedynym zwierzęciem w przyszłym domu. On będzie twój, a ty będziesz tylko jego.
Nie zostanie wydany do kojca ani na łańcuch do budy.
Yogi ma około 4 lat, jest wykastrowany.
Adopcja tylko po zgodzie na wizytę przed - i po adopcyjną.
Film z Yogim - https://bit.ly/2qE9rsO

Kontakt

Będziesz zachwycony Yogim! Dzwoń! Tel. 886-186-455

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//