identyfikator dla psa

Nuka 3709

Suka

4 lata

mieszaniec

Lublin

Dodano: 2018-11-13 17:35

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Nuka to dwuletnia sunia o wadze około 20 kg. Jest psem energicznym idealnym dla aktywnej rodziny. W stosunku do ludzi anioł jednak nie toleruje innych zwierząt dlatego potrzebuje domu gdzie będzie jedynaczką. Bardzo pragnie kontaktu z człowiekiem. Będzie oddanym przyjacielem. Nuka potrafi zachować czystość w domu. Jest wysterylizowana, zaczipowana i posiada komplet aktualnych szczepień. Nie zostanie wydana na łańcuch. Po więcej informacji zapraszam TYLKO pod podanym numerem telefonu.

Kontakt

Iwona tel. 501523037

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//