identyfikator dla psa

Sari 3710

Suka

6 lat

mieszaniec

Janów Lubelski

Dodano: 2018-11-13 17:40

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Sari to około 4-letnia sunia terierowata. Jest bardzo łagodna i przyjazna. Ładnie chodzi na smyczy i zachowuje czystość w domu. Przebywa w okolicach Janowa Lubelskiego ale możemy pomóc w transporcie do nowego domku. Przed adopcją obowiązuje wizyta i podpisanie umowy adopcyjnej. Sari jest zaszczepiona, odrobaczona i zaczipowana. Została też wysterylizowana. Sunia nie zostanie wydana do budy ani na łańcuch! Po więcej informacji zapraszam TYLKO pod podanym numerem telefonu.

Kontakt

IWONA tel. 501523037

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//