identyfikator dla psa

Maksio 3711

Pies

3 lata

mieszaniec

Lublin

Dodano: 2018-11-13 17:54

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Maksio to roczny piesek o wadze 14 kg. Kocha dzieci. W stosunku do dorosłych jest na początku ostrożny. Piesek jest bardzo łagodny. Szukamy mu odpowiedzialnego domu gdzie będzie traktowany jak członek rodziny. Nie zostanie wydany do budy, na łańcuch ani do kojca. Po więcej informacji zapraszam pod podanym numerem telefonu. Piesek przebywa w województwie lubelskim w okolicach Zamościa jednak jeśli zajdzie potrzeba pomożemy w transporcie do nowego domku.

Kontakt

IWONA tel. 501523037

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//