identyfikator dla psa

Marcepan 3713

Pies

3 lata

mieszaniec

Lublin

Dodano: 2018-11-13 18:58

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Marcepan to około roczny psiak. Bardzo wesoły i towarzyski. Świetnie dogaduje się z innymi psami i suczkami. Jest zaszczepiony i niedługo przejdzie zabieg kastracji. Przebywa w okolicach Janowa Lubelskiego w hoteliku dla psów. W razie potrzeby pomożemy z transportem. Przed adopcją obowiązuje wizyta i podpisanie umowy adopcyjnej. Psiak nie zostanie wydany do budy ani na łańcuch. Po więcej informacji zapraszam pod podanym numerem telefonu

Kontakt

IWONA tel. 501523037

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//