identyfikator dla psa

Czesia 3714

Suka

7 lat

mieszaniec

Lublin

Dodano: 2018-11-13 19:13

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Czesia to 6-letnia sunia o wadze około 20 kg. Została znaleziona po potrąceniu przez auto. Przeszła operację łapki i dochodzi do zdrowia w hoteliku dla psów w okolicach Janowa Lubelskiego. Czesia kocha cały świat. Świetnie dogaduje się z innymi czworonogami. Przed adopcją obowiązuje wizyta i podpisanie umowy adopcyjnej. Nie wydamy suni do kojca ani na łańcuch. Szukamy jej domu w którym będzie traktowana jak członek rodziny. Po więcej informacji zapraszam pod podanym numerem telefonu

Kontakt

ALINA tel. 694529231

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//