identyfikator dla psa

Figa 3716

Suka

7 lat

mieszaniec

Lublin

Dodano: 2018-11-13 19:32

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Figa to przemiła, bardzo łagodna, zabawna sunia, potrzebująca kontaktu z człowiekiem. Jest niewielka, waży ok 9 kg, ma czarne umaszczenie, z brązowymi łapkami i pyszczkiem, klapnięte uszka. Przypomina jamnika. Ma ok5 lat. Jest delikatna, chętna do zabawy, uwielbia dzieci i dorosłych. Figa jest odrobaczona, odpchlona, zaszczepiona przeciw wściekliźnie, czeka ją jeszcze chipowanie. Przyszły właściciel ma obowiązek sterylizacji suni w odpowiednim czasie. Nie wydajemy psa do budy, ani na łańcuch. Obowiązuje wizyta i umowa adopcyjna.

Kontakt

ALINA TEL. 694529231

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//