identyfikator dla psa

Roxi 3718

Suka

4 lata

mieszaniec

Katowice

Dodano: 2018-11-14 13:17

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

POSZUKIWANY DOM DLA ŚREDNIEJ SUCZKI. Imię : ROXI Wiek : 3 lata ROXI to niewielka, sięgająca do połowy łydki suczka. Waga 10-12 kg. Wysterylizowana, odrobaczona i zaszczepiona. Ona naprawdę płacze. Ogromny smutek i rezygnacja w oczach Roxi ,bez wiary, bez iskierki nadziei. Czy ta trzyletnia sunia ma resztę ,życia spędzić w schronisku??? Jest spokojną ,delikatna sunią, nie ma problemu z akceptacją innych zwierząt. Pomożemy w dowiezieniu psiaka do innego miasta. Opiekun otrzymuje książeczkę zdrowia zwierzaka z odpowiednimi wpisami. Jeśli jesteś zainteresowany adopcją i chcesz uzyskać bliższe info na temat pieska, zadzwoń do wolontariuszki na podane niżej numery: 501334187 501329455 raciborz.adopcje@gmail.com Przed podjęciem decyzji o adopcji proszę wziąć pod uwagę że zwierzę wymaga opieki przez kilkanaście lat

Kontakt

501334187 501329455

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//