identyfikator dla psa

Szczeniaczek 5 3728

Pies

1 rok 11 miesięcy

mieszaniec

Katowice

Dodano: 2018-11-14 19:14

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka


Szczeniaki zostały porzucone razem z matka w szczerym polu.
Na szczęście znalezione przez dobrych ludzi.
Szukamy domów dla 5 szczeniąt. Są to trzy pieski i 2 suczki. Wszystkie czarne z jasnymi łapkami.
Szczeniaczki mają ok 5 tygodni.
Są odrobaczone i odpchlone ,będą zaszczepione.
Będą docelowo małe . Ich matka jest malutka, waży 6 kg.
Jeśli jesteś zainteresowany adopcją i chcesz uzyskać bliższe informacje na temat szczeniaczków, zadzwoń na podany niżej numer telefonu.
Prosimy dzwonić od 6.00-20.00 ,można również w niedziele .
Telefon w sprawie adopcji : 602-613-742,501-899-540
Przemyśl swoja decyzję, bo zwierzę wymaga naszej opieki przez kilkanaście lat.


Kontakt

602-613-742,501-899-540

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//