identyfikator dla psa

Sweetie 3738

Suka

7 lat

mieszaniec

Olsztyn

Dodano: 2019-02-11 02:31

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Sama słodycz


Duża, ponad 6 letnia suczka o numerze rejestru 49/2018 codziennie wypatruje nowego opiekuna.

Gdy trafiła do Schroniska dla Zwierząt w Olsztynie ponad 3,5 roku temu, Sweetie była daleka od okazywania komukolwiek słodyczy. Przerażona sunia warczała i wściekle szczekała na każdego kto odważył się podejść do jej boksu.

Dzięki zaangażowaniu oddanych wolontariuszy po pewnym czasie Sweetie zaczęła przyzwyczajać się do nowej sytuacji. Stopniowo pozwoliła się do siebie zbliżyć, zaczęła też wychodzić z boksu na spacery.

Dzisiaj Sweetie jest niemalże innym psem. Stała się prawdziwą pieszczochą. Nigdy nie przepuści okazji by przytulić się do dobrze znanej osoby, próbuje też dawać słodkie buziaki. : ) Sweetie zaczęła też mieszkać w jednym boksie z innymi pieskami, z którymi stara się stworzyć przyjacielskie relacje.

Sweetie to wspaniałe zwierzę. Zalety swego charakteru udowodniła mimo przeciwności losu, jakie ją spotkały.

Zasługuje na konsekwentnego, ale też łagodnego opiekuna, który będzie umiał zarówno wyznaczyć jej jasne granice, jak i obdarzyć ją czułością, której tak bardzo potrzebuje. Z uwagi na swe rozmiary i rozpierającą ją energię, nie powinna zamieszkać w domu z małymi dziećmi.

Więcej informacji na temat Sweetie:

nr tel.:

782640-033

Sweetie mieszka obecnie w:

Schronisku dla Zwierząt w Olsztynie
ul. Turystyczna 2
10-369 Olsztyn
Tel. 89 526 82 15
e-mail: biuro@schronisko.

Adopcja wiąże się z uiszczeniem jednorazowej opłaty adopcyjnej. Autor ogłoszenia nie pobiera żadnych opłat od zainteresowanych adopcją. Opłata jest pobierana przy podpisaniu umowy adopcyjnej przez Schronisko dla Zwierząt w Olsztynie.

Kontakt

nr tel.: 782-640-033 oraz: Schronisko dla Zwierząt w Olsztynie ul. Turystyczna 2 10-369 Olsztyn Tel. 89 526 82 15 e-mail: biuro@schronisko. Dodatkowe informacje na temat Sweetie: 782 40 033

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//