identyfikator dla psa

Figo 3749

Pies

7 lat

mieszaniec

Wrocław

Dodano: 2018-11-16 19:59

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Figo ma pięć lat. Jest kastrowany, ma książeczkę ze wszystkimi szczepieniami. Umie zachować czystość, kocha dzieci, jest bardzo towarzyski, ale radzi sobie sam w mieszkaniu(nie niszczy)lub domu pod dłuższą nieobecność właściciela. Bardzo ładnie prosi. Niezainteresowany innymi psami, nie dołącza do zabawy, ale mieszkał z innym psem. Chodzi na spacery ok 3 razy dziennie. Potrzebuje cierpliwości w przyzwyczajaniu się do nowego otoczenia. Idealny pies na dwór jak i do domu.

Kontakt

tel 694 978 905 lub 500 512 884 lub 508 955 628

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//