identyfikator dla psa

Tiko 3755

Pies

9 lat

mieszaniec

Ropczyce

Dodano: 2018-11-17 21:31

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Tiko to nieco starszy, ok. 8 letni piesek. Jest jednak bardzo żywotny jak na swój wiek. Mimo to dość spokojny i zrównoważony. Byłby bardzo fajnym pieskiem do domu z większym ogródkiem, gdzie mógłby trochę pobiegać a przy okazji na pewno przypilnuje obejścia przed złodziejami, bo zaraz ich obszczeka. Tiko jak wszystkie nasze psiaki jest odrobaczony, odpchlony, zaczipowany, zaszczepiony, a przed oddaniem do adopcji zostanie bezpłatnie wykastrowany. Zapraszamy do schroniska

Kontakt

www.przytulpsiaka.pl

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//