identyfikator dla psa

Hugo 3760

Pies

3 lata

mieszaniec

Warszawa

Dodano: 2018-11-23 14:43

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka


HUGO

to bardzo pocieszny, wesoły, młody piesek w wieku ok 1-2 lata, waży około 15 kg.
Nie dosyć, że śmiesznie umaszczony- duże łaty na oczach ( jak u bulinka)reszta ciała w drobne cętki ( jak dalmatyńczyk), długi tułów i krótkie łapki, to jeszcze cudowny charakter!

Cały czas rozmerdany ogon i gotowość do zabawy i towarzyszenia człowiekowi.

To wyjątkowo pogodny i pozytywny pies.

Jest wykastrowany, zaszczepiony i zaczipowany.

Sprawdziłby się doskonale jako pies rodzinny lub u młodych aktywnych opiekunów.

Warunkiem adopcji jest przeprowadzenie wizyty przed adopcyjnej oraz podpisanie umowy adopcyjnej.

Piesek przebywa w województwie Mazowieckim w Kozienicach.

Kontakt w sprawie adopcji pieska wyłącznie telefoniczny : 517191276

Kontakt

Kontakt w sprawie adopcji pieska wyłącznie telefoniczny : 517191276

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//