identyfikator dla psa

Livia 3767

Suka

3 lata

mieszaniec

Warszawa

Dodano: 2018-11-19 10:14

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

LIVIA to drobna, delikatna i subtelna sunia. Ma 2 lata, waży niecałe 10 kg.

Trzęsie się z zimna w betonowym boksie, nie rozumie dlaczego tu trafiła. Daj jej cudowny domek gdzie będzie szczęśliwa.

Sunia jest wysterylizowana i zaszczepiona.

Warunkiem adopcji jest przeprowadzenie wizyty przed adopcyjnej oraz podpisanie umowy adopcyjnej.

Sunia przebywa w województwie Mazowieckiem w Kozienicach.

Kontakt w sprawie adopcji pieska wyłącznie telefoniczny : 517191276 lub 601 338 589

Kontakt

Kontakt w sprawie adopcji pieska wyłącznie telefoniczny : 517191276 lub 601 338 589

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//