identyfikator dla psa

Szarlotka 3782

Suka

2 lata

mieszaniec

Kielce

Dodano: 2018-11-19 17:00

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Szarlotka to bardzo wesoła i towarzyska sunia. Waży 9 kg i ma obecnie 6 miesięcy. Urośnie maksymalnie do 12 kg. Akceptuje koty i swietnie dogaduje się z innymi psami. Idealny byłby dla niej dom gdzie miałaby psiego towarzysza. Sunia posiada aktualną książeczkę zdrowia. Szarlotka przebywa w okolicach Kielc. Przed adopcją obowiązuje wizyta i podpisanie umowy adopcyjnej. Sunia nie zostanie wydana do budy ani na łańcuch. Po więcej informacji zapraszam pod podanym numerem telefonu

Kontakt

IWONA TEL. 501523037

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//