identyfikator dla psa

Sara 3783

Suka

2 lata

mieszaniec

Przemyśl

Dodano: 2018-11-19 17:18

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Porzucony pies czuje taki sam ból, jak porzucone dzieci, taki sam jaki czujemy po starcie bliskiej osoby. Różnicą pomiędzy bólem psa a człowieka, jest fakt że pies nie może o tym powiedzieć głośno.
Leżała kilka dni przy drodze, nie wiemy czy czekała na powrót swojego „pana” czy brakowało jej sił na dalszą wędrówkę, może uciekła z łańcucha w nadziei na lepszy los. Wiemy, że nikt jej nie szuka, nikt nie tęskni za psim sercem. Sunia znaleziona przy dość ruchlowej drodze, mijało ją wiele osób, tylko jedna chciała jej pomóc. Miała na sobie ponad 50 kleszczy, gdyby została dłużej bez pomocy umarłaby w męczarni, zabiłaby ją babeszjoza. To okropna choroba przenoszona przez kleszcze.
Sunia na chwilę obecną jest po leczeniu. Czeka ją jeszcze sterylizacja, musi na nią nabrać siły. Przebywa w domu tymczasowym w Zamościu.
Uwielbia biegać za patykiem, cały dzień potrafi z nim chodzić, ładnie zostaje w kojcu, spokojnie. Nie jest agresywna, kota lubi ganiać...do dzieci jest bardzo delikata mimo sporych gabarytów (39 kg). Po więcej informacji zapraszam pod podanym numerem telefonu

Kontakt

IWONA TEL. 501523037

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//