identyfikator dla psa

Misio 3790

Pies

7 lat

mieszaniec

Warszawa

Dodano: 2018-11-20 16:15

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Misio to kilkuletni piesek, który został porzucony i trafił pod opiekę Fundacji Równi Wobec Życia

Piesek ma ok 4,5 lat, w stosunku do człowieka jest uległy, spokojny i grzeczny, może zamieszkać w domu że starszymi dziećmi, nie zbyt dobrze akceptuje obecność innych zwierząt, bardzo pragnie bliskiego kontaktu z człowiekiem.

Misio jest wykastrowany i zaszczepiony, dom może być zarówno w bloku jak i z ogrodem, jednak zależy nam aby to były warunki domowe, nie akceptujemy budy i kojca.

Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej oraz przeprowadzenie wizyty przed i po adopcyjnej.

Misio znajduje się w hotelu dla zwierząt pod Krakowem

Kontakt w sprawie adopcji pieska wyłącznie telefoniczny : 792 504 056 oraz 500 851 139

Kontakt

792 504 056 oraz 500 851 139

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//