identyfikator dla psa

Noel 3839

Pies

7 lat

mieszaniec

Jarocin

Dodano: 2018-11-24 21:10

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Noel to kundelek o bardzo łagodnym usposobieniu. Ceni sobie towarzystwo człowieka, ale nie bywa nachalny. Pięknie chodzi na smyczy, akceptuje inne psy. Jest dość spokojny i opanowany dlatego szukamy dla niego właśnie takiego domu - ze starszymi dziećmi, chętnie z ogrodem gdzie nie będzie zostawał sam.
Noel ma ok. 4-5 lat, wysokością sięga do połowy łydki, posiada chip i aktualną książeczkę zdrowia.
Nie zostanie wydany do budy czy kojca!

Kontakt

Numer tel 661 100 252 Schronisko dla zwierząt w Radlinie

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//