identyfikator dla psa

Lord 3848

Pies

11 lat

mieszaniec

Warszawa

Dodano: 2018-11-25 12:53

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Lord- duży starszy pies w typie Dobermana który za każdym razem łamie mi serce...Ilekroć przychodzę do schroniska i spojrzę w te smutne oczy, serce rozpada się na milion kawałków... To pies który już niczego nie oczekuje, nic nie chce, powoli zaczyna umierać od środka...W sumie jego dusza już dawno umarła, żyje tylko ciało...Tak bardzo zawiódł go człowiek, tyle razy odebrali mu nadzieję, że życie może być piękne i szczęśliwe, aż Lord sam w to uwierzył... Odebrany interwencyjnie z pseudo, trafił do schroniska i spędził w nim długie lata... Duży nieufny pies budził respekt, ludzie mówili piękny pies ale boję się go...Wezmę mniejszego, a biedny Lord nadal siedział i czekał, przy kartach, zachęcał jak umiał. Kilka osób wzięło na wybieg pogłaskało, przytuliło, po czym wprowadzili do boksu i znikali na zawsze. I tak Lord siedzi do dziś, z tym że już nie zachęca, nie widzi potrzeby. No przecież i tak nikt nie zabierze do domku gdzie w końcu będzie szczęśliwy. Serce mam w rozsypce... Błagam przywróćmy mu wiarę w człowieka. Niech nie umiera w schronisku! dajmy mu szansę na godną starość. Kontakt w sprawie adopcji schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Dobrej

Kontakt

508 222 247

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//