identyfikator dla psa

Daisy 3855

Suka

2 lata

mieszaniec

Warszawa

Dodano: 2018-11-26 15:08

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

DAISY to około 9 tygodniowa kruszynka. Razem z siostrami została znaleziona w worku w lesie...

Jaki los je czekał, gdyby nie zainteresowanie dobrej duszy...
Daisy jest wesoła, uwielbia się bawić, oczywiście jak to szczeniak może coś zniszczyć.

Czasem zdarza się jeszcze załatwiać w domu.
Jest już odrobaczona, zaszczepiona, przed adopcja będzie zaczipowana.

Obowiązuje ankieta, wizyta przed i po adopcyjna oraz umowa.

Zastrzegamy sobie możliwość wyboru domu.

W umowie będzie zawarta informacja o sterylizacji.

Telefon kontaktowy 605 435 625 (jeśli nie odbieram proszę o sms, odpisze)

Pod tym linkiem znajdą Państwo filmik z pieskiem : https://www.facebook.com/beata.wargula/videos/pcb.2203018269730897/2203018206397570/?type3&theater

Kontakt

605 435 625

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//