identyfikator dla psa

Norton 3885

Pies

4 lata

mieszaniec

Łódź

Dodano: 2018-11-28 16:27

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Norton piękny młodzieniec w typie ON użytkowego, czeka na SWOICH LUDZI w hoteliku Eryk w Zadzimiu k/Łodzi. Norton ma półtora roku, jest radosnym, energicznym psiakiem bardzo nastawionym na pracę z człowiekiem.

Szukamy domu, który będzie traktował Nortona jak członka Rodziny, który zapewni psiakowi odpowiednią ilość ruchu, który będzie z nim pracował. Kojec, buda, łańcuch, garaż, komórka, kotłownia, przedsionek itp. ODPADAJĄ.

Obowiązuje wizyta przed adopcją w domu przyszłych Opiekunów oraz umowa adopcyjna.

Kontakt w sprawie adopcji pieska wyłącznie telefoniczny : 531 957 836 lub 538 447 557

Kontakt

531 957 836 lub 538 447 557

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//