identyfikator dla psa

Rex 3947

Pies

3 lata

mieszaniec

Warszawa

Dodano: 2018-12-04 10:53

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Rex ma 2 lata i w jego żyłach płynie krew owczarka i psa rasy TTB.
To silny, mocny i mądry pies, który potrzebuje dużo ruchu i stymulacji umysłowej. Polecamy do adopcji dla osób aktywnych, Rex uczestniczył kilka razy w dogtrekingu, świetnie biega przy rowerze.

Rex stracił dom 2x...pierwszy raz gdy rodzinę z dziećmi przerosło wychowanie szczeniaka, a drugi to kiepska adopcja. Z adopcji wrócił zaniedbany, gruby, od razu widać było, że dom w ogóle z nim nie pracował.
Zaczął też wykazywać problemy behawioralne względem nowego partnera swojej Pani, na pewno działo się tam coś niedobrego.
Rex potrzebuje aktywnego trybu życia - wtedy jest aniołkiem :)
Rex jest pod opieką Fundacji Jestem Głosem, Tych Co Nie Mówią z Rybnika.

Kontakt

_506 952 182 lub 505 027 258 - jeżeli nie odbieramy pisać smsy, że w sprawie adopcji - oddzwonimy_

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//